مجله ملایی ارگانیک

قطره بلفارول چیست-خواص ونحوه مصرف قطره بلفارول

قطره بلفارول چیست

قطره بلفارول  رشد ابرو و مژه تقویت می‌کند و به عنوان یک داروی ضد شوره و التهاب پلک  مورد استفاده قرار می‌گیرد. بلفارول به شکل قطره در ظروف ۱۵ میلی‌لیتری عرضه می‌شود.

این دارو حاوی(روغن رز ماری (پرپشت‌کننده‌ مو) وسبوس برنج (افزایش‌دهنده‌ رشد مو) بوده و دارای اثرات درمانی و ضدعفونی‌کنندگی نیز، هست.

قطره بلفارول برای تقویت مژه و ابرو

بلفارول از عصاره مورد سبز و روغن بادام تهیه شده است. مصرف بلفارول می تواند برای افرادی که از ریزش مو، تاسی،  رنج می برند نیز مورد استفاده قرار بگیرد.به ویژه برای تقویت رشد موهای ابرو و مژه ها طراحی شده است. استفاده از بلفارول می تواند با پر کردن شکاف های مو در سطح سلولی، به صاف و براق شدن مژه ها و ابرو ها کمک کند.

 

خواص قطره تقویتی بلفارول

  • رفع موخوره و شکنندگی ساقه موی سر
  • تقویت و پرپشت کردن مژه و ابرو
  • کاهش ریزش موی سر، مژه و ابرو
  • قطع فعالیت قارچ ها و باکتری های عامل شوره و ریزش مو
  • حاوی میرتول 3% (ماده مؤثر گیاه مورت)
  • محلول تقویتی کاملاً طبیعی
قطره بلفارول

قطره بلفارول

موارد مصرف :

– تقویت‌ کننده و رشد ابرو و مژه
–  تقویت کننده مو
– ضد شوره و التهاب پلکها

چگونه مصرف کنیم؟

پس از استحمام ابروها ، مژه ها و مو ها را چرب نمایید بگونه ای که ریشه مو ها کاملا به محلول آغشته شود. مقدار مناسب (با توجه به حجم موها و سطح پوست از 1 تا 10 قطره) کف دست ریخته دست ها را به هم مالیده و موها را در حالیکه مرطوب هستن کاملا ماساژ دهید سپس برس بکشید.

شرایط نگهداری:

در جای خنک نگهداری و از باز ماندن درب ظرف به مدت طولانی خودداری شود.

بلفارول باعث سوزش چشم میگردد ، هنگام مصرف سعی شود به چشم وارد نشود

عوارض جانبی:

در موارد خاصی برخی افراد نسبت به ترکیبات بلفارول حساسیت دارند  قبل از کاربرد جهت تست حساسیت زایی , روی پوست بازو , مقدار کمی  مالیده و پس از دو ساعت در صورت عدم بروز حساسیت استفاده گردد.

ریزش مو های سر و صورت اغلب به دلیل حساسیت های پوستی و یا آلودگی های قارچی است. عوارض این آلودگی ها  به صورت ریزش ، خارش و گاهی شوره (بخصوص پلک ها) تظاهر میکنند در بلفاریت ، مایت ها( دمودکس) هم گاهی دخالت دارند خوشبختانه این فرآورده بروی مایت و تخم های آن نیز موثر است.

اثرات درمانی قطره بلفارول

قابلیت‌های بلفارول به حدی است که حتی ریزش ابرو و مژه را نیز متوقف می‌کند و بعد از مدتی همان فردی که از ریزش رنج می‌برده دارای مژه و ابروهایی سالم و زیبا خواهد شد . ریزش موهای سروصورت اغلب به دلیل حساسیت‌های پوستی و یا آلودگی‌های قارچی است . عوارض این آلودگی‌ها به‌صورت ریزش ، خارش و گاهی شوره ( بخصوص پلک‌ها ) تظاهر می‌کند . در بلفاریت مالت‌ها ( دمودکس ) هم گاهی دخالت دارند که خوشبختانه این دارو بر روی مایت و تخم‌های آن نیز مؤثر است .

ضدعفونی‌کننده :

برخی باکتری‌ها و قارچ‌های ساپروفیت در شرایط مناسب ( چربی پوست ) فعال ‌شده و با ترشح مواد حساسیت زا و نفوذ به پیاز مو باعث فساد و تخریب آن می‌گردند (ریزش مو) . میرتول موجود در بلفارول یک ضد قارچ و باکتری قوی است ( بخصوص در گرم مثبت‌ها ) و با استفاده از این اثر پوست و مو ( موهای سر ، ابرو و مژه ) را کاملاً ضدعفونی کرده و صدمات ناشی از فعالیت عوامل مخرب فوق را از بین می‌برد .

ضدالتهاب :

موادی مانند رنگ‌ها ، رنگ‌برها و مواد جانبی مربوط به فرآورده‌های بهداشتی و حتی متابولیت میکروارگانیسم‌ها باعث حساسیت ( التهاب و خارش ) پوست می‌شوند . پوست ملتهب قادر به نگهداری پیاز مو ( موهای سر ، ابرو و مژه ) در بستر خود و ممانعت از ورود میکروب‌ها به سد خود نیست بنابراین علاوه بر ایجاد شوره موجب پژمردگی ، رنگ‌پریدگی و نهایتاً ریزش آن‌ها می‌گردد . بلفارول حساسیت و خارش را کاملاً از بین می‌برد و حتی موجب درمان جوش‌های سطح پوست می‌گردد.

 

مصرف بلفارول علاوه بر درمان بیماری های پوست و مو ، سبب شادابی و طراوت پوست و موها می گردد.

بسته بندی: بلفارول به فرم لوسیون در ظروف 15میلی لیتری به شکل قطره تهیه شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *